Under 12 Girls' Epée
British Youth Championships 2015
English Institute of Sport, Sheffield
Saturday 2 May 2015

Ranking at the end of the poules

 Rank   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   KALIMTGIS   Sophia      LONDON   6/6   27   30   qualifier 
 2   KRZYZANIAK   Patrycja      LONDON   6/6   25   30   qualifier 
 3   CHUNG-HALPERN   Gisela      LONDON   6/6   17   30   qualifier 
 4   MADGWICK   Lily      SOUTH EAST   5/5   16   25   qualifier 
 5   SUMMERS   Isabella      SOUTH EAST   6/6   13   26   qualifier 
 6   HADALIN   Henriette Solange      EASTERN   5/6   23   28   qualifier 
 7   POTTER   Crinan      LONDON   5/6   14   26   qualifier 
 8   GOLDEN   Eve      NORTH EAST   5/6   12   22   qualifier 
 9   PEDLER   Erin      LONDON   5/6   11   26   qualifier 
 10   MANNES   Sabrina      LONDON   4/5   3   12   qualifier 
 11   BULMAN   Imogen      SOUTHERN   4/6   11   26   qualifier 
 12   BLACK   Abagael      SOUTH WEST   4/6   11   24   qualifier 
 13   WREYFORD   Rebecca      WEST MIDLANDS   4/6   6   23   qualifier 
 14   JARVIS   Tommy      WEST MIDLANDS   4/6   5   20   qualifier 
 14   PEAT   Sophie      EAST MIDLANDS   4/6   5   20   qualifier 
 16   STRICKLAND   Mia      LONDON   4/6   3   26   qualifier 
 17   SMITH   Charlotte      WALES   3/6   4   21   qualifier 
 18   HOOPER   Olivia      EAST MIDLANDS   3/6   1   24   qualifier 
 19   FIELDING   Dana      SCOTLAND CENTRAL   3/6   1   22   qualifier 
 20   DE BEAUFORT   Solange      SOUTH EAST   3/6   -2   16   qualifier 
 21   CRAIG   Rhiannon      WALES   3/6   -3   22   qualifier 
 22   BOURRETTE   Eugenie      SOUTH EAST   3/6   -4   19   qualifier 
 23   BROWN   Lily      SOUTH WEST   2/5   0   17   qualifier 
 24   FIELDING   Megan      SCOTLAND CENTRAL   2/5   -5   16   qualifier 
 25   BEDALL   Freja      WEST MIDLANDS   2/6   -3   14   qualifier 
 26   SPARKES   Tegen Anne      SOUTHERN   2/6   -4   21   qualifier 
 27   WILCOCK   Sarah      NORTH EAST   2/6   -6   19   qualifier 
 28   CHENNELLS   Poppy      NORTH EAST   2/6   -7   17   qualifier 
 29   JACKSON   Ellie      YORKSHIRE   2/6   -10   18   qualifier 
 30   TAYLOR   Tottie      SOUTH WEST   2/6   -11   15   qualifier 
 31   CONWAY   Celia      NORTH WEST   2/6   -12   14   qualifier 
 32   TARAS   Abigail      WEST MIDLANDS   1/5   -6   12   qualifier 
 33   TREWICK   Charlotte      EASTERN   1/5   -8   10   qualifier 
 34   LIBERTINY   Zsofia      EAST MIDLANDS   1/6   -6   16   qualifier 
 35   MABBS   Sophie      SOUTH WEST   1/6   -8   17   qualifier 
 36   PIERREJEAN   Estelle      EASTERN   1/6   -11   15   qualifier 
 37   KELLY   Rachel      EASTERN   1/6   -15   11   qualifier 
 38   REEVES-TURNER   Daisy      EASTERN   1/6   -20   8   qualifier 
 39   GRAINGER-SPIVEY   Caitlin      EAST MIDLANDS   0/6   -20   10   qualifier 
 40   SHEEHAN   Taylor      EASTERN   0/6   -21   8   qualifier 
 41   JONES   Befreen      YORKSHIRE   0/6   -26   4   qualifier 

 
Document Engarde - 02/05/2015 15:38:15