Academy Youth Cup (Summer 2011)
        02/07/2011
U10 Boys      
Rank Name First Name Country Club
 1   UDRZAL   Benjamin   GBR   NEWHAM SWORDS 
 2   PLATONOV-GARDNER   Arthur   GBR   EATON SQUARE 
 3   DELIBES   Andreas   FRA   CEPP 
 3   MACKINLAY   Samuel   GBR   FIGHTING FIT 
 5   WELLS   Dominic   GBR  _ 
 6   GOBLE   Henry   FRA   CEPP 
 7   KAUFMAN   Apolinaire   FRA   CEPP 
 8   CHAMBERS   Albert   GBR   SOUTHEND SPARTA 
 9   NETTELTON   Scott   GBR   SALLE BOSTON 
 10   FALCK   Louis   FRA   CEPP 
U10 Girls      
Rank Name First Name Country Club
 1   MOUAZIZ   Kamilia-Amel   GBR   NEWHAM SWORDS 
 2   MOND   Amanda   GBR   FINCHLEY FOIL 
 3   HADALIN   Henriette   GBR   WELWYN-HATFIELD FC 
 3   REID   Isabelle   GBR   ST. BENEDICT 
 5   CHEMLA   Oriane   FRA   CEPP 
U12 Boys      
Rank Name First Name Club
 1   DE-ALMEDIA   Dominic   GBR   FIGHTING FIT 
 2   DUFEU   Elie   FRA   CEPP 
 3   MCKERRELL   Niklas   GBR   HPFC 
 3   PLATONOV-GARDNER   Arthur   GBR   EATON SQUARE 
 5   DUNBAR-JOHNSON   Finian   FRA   CEPP 
U12 Girls      
Rank Name First Name Club
 1   CAMPBELL   Yasmin   GBR   FIGHTING FIT 
 2   FOOTE   Camena   GBR   ACADEMY 
 3   GOODCHILD   Heather   GBR   BEXLEY FC 
 3   NEELY   Anna   GBR   BEXLEY FC 
U14 Boys      
Rank Name First Name Club
 1   PAGES   Thomas   FRA   CEPP 
 2   DEERING   Max   GBR   126 FC 
 3   BACHELARD-BAKAL   Alexander   GBR   ACADEMY 
 3   CHAYENKO   Nicolas   FRA   CEPP 
 5   HOBSON   Finn   GBR   ST. BENEDICTS 
 6   KAMERON   Nikolas   GBR   FIGHTING FIT 
 7   CARSE   Hector   GBR   ACADEMY 
 8   BOST   Benoit   FRA   CEPP 
 9   WESTERBY   Aaron   GBR   HIGHAMS PARK 
 10   MORTIMER   Ross   GBR   BEXLEY FC 
 11   JUNG   Jimmy   GBR   ACADEMY 
 12   REINGOLD   Ariel   GBR   HIGHGATE 
 13   CARSE   Augustus   GBR   ACADEMY 
 14   VOYEUX   Alfred   GBR   ACADEMY 
U14 Girls      
Rank Name First Name Club
 1   TANG   Sophie   FRA   CEPP 
 2   GELPEROWIC   Marianne   FRA   CEPP 
 3   DAE-BONO   India   GBR   FIGHTING FIT 
 3   FOOTE   Camena   GBR   ACADEMY 
U13 Team      
Rank Name First Name Club
 1   DUFEU   Elie   FRA   CEPP 
 2   JUNG   Jimmy   GBR   ACADEMY 
 3   DUNBAR-JOHNSON   Finian   FRA   CEPP 
 4   CARSE   Augustus   GBR   ACADEMY 
 5   KAUFMAN   Apolinaire   FRA   CEPP 
 6   VOYEUX   Alfred   GBR   ACADEMY 
 7   DELIBES   Andreas   FRA   CEPP 
 8   GOBLE   Henry   FRA   CEPP 
 9   PLATONOV-GARDNER   Arthur   GBR   EATON SQUARE 
 10   FALCK   Louis   FRA   CEPP 
        www.academycup.com