Cadet Men's Epée
British Cadet & Junior Championships
Sportsdock
UEL

      Tableau of 64

 WHELAN Roo  Millfield
       WHELAN Roo
64         
         WHELAN Roo
33   ODGERS James  The Kings School       15/8
       ODGERS James  
32   HAYNES James  Harrogate     15/10  
           WHELAN Roo
17   SHEPHERD Billy  Skipton        by abandonment
       SHEPHERD Billy  
48           
         SHEPHERD Billy
49            15/11
       DICKSON Thomas
16   DICKSON Thomas  Team Newcastle    
 
 SCHNEIDER Benjamin  Abingdon
       SCHNEIDER Benjamin
56         
         SCHNEIDER Benjamin
41            15/14
       ANDREWS Benjamin  
24   ANDREWS Benjamin  Plymouth      
           SCHNEIDER Benjamin
25   MCKENDRY Fergus  Wellington Swords         15/9
       MCKENDRY Fergus  
40   LEVER Matthew  Ops Epee     15/3  
         MCKENDRY Fergus
57            15/11
       HARVEY Connor
 HARVEY Connor  Activ8    
 
 DICKINSON Matthew  Laszlo'S
       DICKINSON Matthew
60         
         DICKINSON Matthew
37   CAREY Patrick  Tsca Swords       15/7
       CAREY Patrick  
28   BREEDON Joseph  Activ8     15/6  
           ROACH Tarriq
21   DENELEY Liam  Wingerworth         15/14
       DENELEY Liam  
44           
         ROACH Tarriq
53            15/9
       ROACH Tarriq
12   ROACH Tarriq  Brixton    
 
13   COOK Noah  Colchester & District
       COOK Noah
52         
         COOPER Matthew
45            15/10
       COOPER Matthew  
20   COOPER Matthew  Wingerworth      
           COOPER Matthew
29   WAKE James  Harrogate         15/9
       WAKE James  
36   BOYLE Douglas  Warwick School     15/10  
         STIGANT Devlin
61            15/9
       STIGANT Devlin
 STIGANT Devlin  Redhill & Reigate Epee    
 
 HELLINGS Josh  Plymouth
       HELLINGS Josh
62         
         HELLINGS Josh
35   HAYDEN Octavian  Activ8       15/9
       WILLCOX Joshua  
30   WILLCOX Joshua  Knightsbridge     15/10  
           HELLINGS Josh
19   JORDAN Owen  Touche         15/14
       JORDAN Owen  
46           
         JORDAN Owen
51            15/14
       STEVENS Joshua
14   STEVENS Joshua  Glastonbury    
 
11   MORRIS George  Stockport Sword
       MORRIS George
54         
         MORRIS George
43            15/6
       MACPHERSON Steven  
22   MACPHERSON Steven  Gravesham      
           MORRIS George
27   ROBINSON Peter  Reading         13/10
       ROBINSON Peter  
38   ASHFORTH Myles  Colchester & District     15/6  
         STANSFIELD Felix
59            11/7
       STANSFIELD Felix
 STANSFIELD Felix  Reading    
 
 BELOT Antoine  Escrime Academy
       BELOT Antoine
58         
         BELOT Antoine
39   HARDIE Alexander  Oxford       15/10
       CARR Christopher  
26   CARR Christopher  West Fife     15/9  
           BELOT Antoine
23   BEGLEY-JONES Murray  Redhill & Reigate Epee         15/12
       BEGLEY-JONES Murray  
42           
         RUSSELL James Euan
55            15/6
       RUSSELL James Euan
10   RUSSELL James Euan  Surrey Swords    
 
15   KURZ Max  Haverstock
       KURZ Max
50         
         O'DONOGHUE Odhran
47            15/7
       O'DONOGHUE Odhran  
18   O'DONOGHUE Odhran  The Royal Tunbridge Wells      
           CAFARO Jack
31   PAUL Dominic  Stockport Sword         15/10
       PAUL Dominic  
34   WADE Oliver  Room One On One     15/10  
         CAFARO Jack
63            15/13
       CAFARO Jack
 CAFARO Jack  Llantwit Major    

 
Document Engarde - 14/02/2015 13:38:57