Cadet Men's Epée
British Cadet & Junior Championships
Sportsdock
UEL

Fencers (present 51)

 Seeding   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   DICKINSON   Matthew   104747      LASZLO'S 
 2   WHELAN   Roo   103901      MILLFIELD 
 3   STIGANT   Devlin   111671      REDHILL & REIGATE EPEE 
 4   MORRIS   George   106580      STOCKPORT SWORD 
 5   JORDAN   Owen   111171      TOUCHE 
 6   SCHNEIDER   Benjamin   113743      ABINGDON 
 8   RUSSELL   James Euan   111011      SURREY SWORDS 
 11   COOK   Noah   101325      COLCHESTER & DISTRICT 
 12   CAFARO   Jack   109950      LLANTWIT MAJOR 
 13   HELLINGS   Josh   109142      PLYMOUTH 
 14   ROACH   Tarriq   109917      BRIXTON 
 15   STEVENS   Joshua   100714      GLASTONBURY 
 16   COOPER   Matthew   124110      WINGERWORTH 
 17   ROBINSON   Peter   121046      READING 
 18   DICKSON   Thomas   110064      TEAM NEWCASTLE 
 20   BELOT   Antoine   100019      ESCRIME ACADEMY 
 26   ANDREWS   Benjamin   113262      PLYMOUTH 
 28   BEGLEY-JONES   Murray   114562      REDHILL & REIGATE EPEE 
 30   KURZ   Max   108179      HAVERSTOCK 
 31   ODGERS   James   107168      THE KINGS SCHOOL 
 32   HAYNES   James   111624      HARROGATE 
 33   SHEPHERD   Billy   114253      SKIPTON 
 34   JONES   Luke   106169      REDHILL & REIGATE EPEE 
 36   BREEDON   Joseph   118088      ACTIV8 
 37   WAKE   James   118908      HARROGATE 
 40   O'DONOGHUE   Odhran   119609      THE ROYAL TUNBRIDGE WELLS 
 43   LEVER   Matthew   116725      OPS EPEE 
 45   DENELEY   Liam   120376      WINGERWORTH 
 46   MACPHERSON   Steven   115915      GRAVESHAM 
 47   STANSFIELD   Felix   116827      READING 
 48   HARVEY   Connor   118127      ACTIV8 
 49   DU PREE-THOMAS   Piers   111488      PLYMOUTH 
 50   CAREY   Patrick   111316      TSCA SWORDS 
 53   MCKENDRY   Fergus   115774      WELLINGTON SWORDS 
 57   BOYLE   Douglas   118326      WARWICK SCHOOL 
 60   PAUL   Dominic   111002      STOCKPORT SWORD 
 62   BLACKMORE   Seth   113418      ROYAL GRAMMAR SCHOOL HIGH WYCOMBE 
 64   MORRISON   Dylan   116762      SALLE HOLYROOD 
    ASHFORTH   Myles   113306      COLCHESTER & DISTRICT 
    BROWN   Robbie   112846      WEST FIFE 
    CARR   Christopher   116422      WEST FIFE 
    FARMANFARMAIAN   David Ashkon   113961      BRIXTON 
    FITTON   Rowan   114542      ROOM ONE ON ONE 
    FOULSHAM   Jacob   117887      REDHILL & REIGATE EPEE 
    HARDIE   Alexander   101522      OXFORD 
    HAYDEN   Octavian   99020      ACTIV8 
    JEAL   James   112179      HARROGATE 
    LE MAITRE   James   117812      ROOM ONE ON ONE 
    OIEN   Arthur J.A.   118126      HAVERSTOCK 
    WADE   Oliver   113821      ROOM ONE ON ONE 
    WILLCOX   Joshua   114314      KNIGHTSBRIDGE 

 
Document Engarde - 14/02/2015 11:30:56