Cadet Women's Epée
British Cadet & Junior Championships
Sportsdock
UEL

Fencers (present 54)

 Seeding   Name   First name   Licence   Country   Club 
 2   LAWSON   Danielle   111517      STOURPORT 
 3   WAKEFIELD   Rebecca   117776      HEREFORDSHIRE 
 4   SHEFFIELD   Laura   113388      BRIXTON 
 5   WOODHOUSE   Eliza   112905      HEREFORDSHIRE 
 6   PLANT   Bethan   103900      MILLFIELD 
 7   HIDE   Victoria   106938      TEAM NEWCASTLE 
 8   BRYSON   Kerenza   117299      PLYMOUTH 
 9   SUMMERS   Charlotte   103699      REDHILL & REIGATE EPEE 
 10   HIDE   Amelia   106937      TEAM NEWCASTLE 
 11   HIND   Eleanor   102270      TEAM NEWCASTLE 
 12   BISHOP   Catherine   104222      PLYMOUTH 
 13   GRIMSHAW   Rose   110984      STOCKPORT SWORD 
 15   HARVIE   Eleanor   118835      CRAWLEY SWORD 
 17   SPICE   Sarah   105437      CITY OF LONDON FREEMENS SCHOOL 
 18   SHEFFIELD   Helen   113389      BRIXTON 
 20   MCCORMACK   Amelia   117564      OUNDLE PETERBOROUGH & STAMFORD EPEE 
 21   JEAL   Anna   110496      HARROGATE 
 22   POWELL   Alexandra   103949       
 23   HORNBY   Odette   109122      REDHILL & REIGATE EPEE 
 26   HARVEY   Sarah   110016      TEAM NEWCASTLE 
 29   PARMAR   Ellie   114262      CRAWLEY SWORD 
 30   KNOWLES   Katie   119400      ABERDEEN CITY 
 34   PALANO   Elena   118535      KNIGHTSBRIDGE 
 35   OIEN   Jacqueline   117257      HAVERSTOCK 
 36   TAYLOR   Eleanor   118105      OUNDLE PETERBOROUGH & STAMFORD EPEE 
 37   GORDON   Emma   112048      CARDIFF 
 38   ASHBY   Taylor   116188      PLYMOUTH 
 39   EDWARDS   Alys   104544      REDHILL & REIGATE EPEE 
 42   AL-WAGGA   Yasmin   119726      BATH SWORD 
 46   LEVER   Rachael   117255      OUNDLE PETERBOROUGH & STAMFORD EPEE 
 47   WINAND   Eleana   119159      BRENTWOOD SCHOOL 
 48   FARMANFARMAIAN   Ariana Homa   113964      BRIXTON 
 49   HAYNES   Georgia   111625      HARROGATE 
 50   COURT   Annabel   102280      ESCRIME ACADEMY 
 53   WELLOCK   Hannah   119770      SKIPTON 
 54   JEAL   Laura   112180      HARROGATE 
 56   SNELLIN   Lucy   116027      GRAVESHAM 
    COUNTER   Zoe   113498      TEAM NEWCASTLE 
    DE BOISGELIN   Douce   116117      KNIGHTSBRIDGE 
    DUNGAY   Katrina   107748      WEST FIFE 
    EVANS   Harriet   119322      BRENTWOOD SCHOOL 
    HENDERSON-ROE   Maia   122052      CADS JUNIOR 
    HUXTABLE   Ella   121618      ROOM ONE ON ONE 
    KIY   Patricia   123360      DREAM 
    MARTUS   Cosima   124382      QUEENS GATE SCHOOL 
    MCCORMACK   Maisie   117683      OUNDLE PETERBOROUGH & STAMFORD EPEE 
    NICOL-GENT   Sophie   121810      ROOM ONE ON ONE 
    NICOLL   Olivia   115530      WREKIN SWORD 
    NOBLE   Niamh   118217      OUNDLE PETERBOROUGH & STAMFORD EPEE 
    PARSONS   Katie-May   119068      MILLFIELD 
    PHILBIN   Caitlin   117044      CARNOUSTIE HIGH SCHOOL 
    TRENCHARD   Lily-Mae   109912      ROOM ONE ON ONE 
    WHINNEY   Sophie   128278      TRURO 
    WILLETT   Lulu   120280       

 
Document Engarde - 2/14/2015 12:25:32 PM