Junior Women's Epée
British Cadet & Junior Championships
Sportsdock
UEL

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   GUNDRY   Jessica   103210      TRURO 
 2   BRYSON   Kerenza   117299      PLYMOUTH 
 3   NESBITT   Hannah   107918       
 3   PLANT   Bethan   103900      MILLFIELD 
 5   HIDE   Victoria   106938      TEAM NEWCASTLE 
 6   STANIER   Lydia   95160      FECHTCLUB FURTH 
 7   WAKEFIELD   Rebecca   117776      HEREFORDSHIRE 
 8   SHEFFIELD   Laura   113388      BRIXTON 
 9   MCCARTHY   Medora   123746      CARDINAL 
 10   LAWSON   Danielle   111517      STOURPORT 
 11   POWELL   Elisabeth   95331       
 12   JEAL   Anna   110496      HARROGATE 
 13   BRADLEY   Ellen   103183      MILLFIELD 
 14   GREETHAM   Sadie   101265      HARROGATE 
 15   HIDE   Amelia   106937      TEAM NEWCASTLE 
 16   PHILLIPSON   Elsa   96271      COLCHESTER & DISTRICT 
 17   DE MARTIN   Sofia   124456      COLCHESTER & DISTRICT 
 18   SUMMERS   Georgina   99366      REDHILL & REIGATE EPEE 
 19   BISHOP   Catherine   104222      PLYMOUTH 
 20   SPICE   Sarah   105437      CITY OF LONDON FREEMENS SCHOOL 
 21   SHEFFIELD   Helen   113389      BRIXTON 
 22   WOODHOUSE   Eliza   112905      HEREFORDSHIRE 
 23   SHEEHAN   Zoe   109685      SWINDON 
 24   SUMMERS   Charlotte   103699      REDHILL & REIGATE EPEE 
 25   RAWLINS   Katie   104276      HEREFORDSHIRE 
 26   HORNBY   Odette   109122      REDHILL & REIGATE EPEE 
 27   SNELLIN   Holly   116019      GRAVESHAM 
 28   MAYLE   Rebecca   96469       
 29   SANCHEZ-LETHEM   Sara   95566      BRIXTON 
 30   PARMAR   Ellie   114262      CRAWLEY SWORD 
 31   TURLEY   Alix   105703      HEREFORDSHIRE 
 32   EDWARDS   Alys   104544      REDHILL & REIGATE EPEE 
 33   HARVEY   Sarah   110016      TEAM NEWCASTLE 
 34   HIND   Eleanor   102270      TEAM NEWCASTLE 
 35   KNOWLES   Katie   119400      ABERDEEN CITY 
 36   FOLLETT   Charlie   113937      WELLINGTON SWORDS 
 37   POWELL   Alexandra   103949       
 38   BOYLE   Hannah   100213      TSCA SWORDS 
 39   NICOL-GENT   Sophie   121810      ROOM ONE ON ONE 
 40   MCCORMACK   Amelia   117564      OUNDLE PETERBOROUGH & STAMFORD EPEE 
 41   MATHIEU   Beni   110412      CHELSEA 
 42   DUNGAY   Katrina   107748      WEST FIFE 
 43   KAMP   Bride   116941      CULLODEN 
 44   WELLOCK   Hannah   119770      SKIPTON 
 45   HARVIE   Eleanor   118835      CRAWLEY SWORD 
 46   DUDLEY   Amelia   123451      BISHOP CHALLONER SCHOOL 
 47   GORDON   Emma   112048      CARDIFF 
 48   KAMAT   Maya   104224      WALLACE FENCING ACADEMY 
 49   PHILBIN   Caitlin   117044      CARNOUSTIE HIGH SCHOOL 
 50   HUXTABLE   Ella   121618      ROOM ONE ON ONE 
 51   JEAL   Laura   112180      HARROGATE 
 52   GORDON   Elin   112047      CARDIFF 

 
Document Engarde - 2/15/2015 4:32:56 PM