British Junior Championships
Women's Epee
2nd October 2011
EIS, Sheffield

Overall ranking

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   CHANG   Caitlin      HARROGATE 
 2   RADFORD   Amy      MALVERN 
 3   POWELL   Elisabeth      TEAM MELIA 
 3   THOMAS   Rebecca      TIGER SWORDS 
 5   HARVEY   Abigail Rose      TEAM NEWCASTLE 
 6   SUMMERS   Francesca      MALVERN 
 7   BARRINGTON   Georgina      BRISTOPL UNIVERSITY 
 8   DENHAM   Antonia Jane      WELLINGTON/TRURO 
 9   MACKINNON   Leonora      MALVERN 
 10   ONEILL   Joelle      HARROGATE 
 11   MAYLE   Rebecca      REDHILL AND REIGATE 
 12   MOISEIWITSCH   Nina      ALDERSHOT FENCING CLUB 
 13   CORMACK   Eleanor      KENILWORTH SWORD FENCING CLUB 
 14   BIRD   Florence      BATH UNIVERSITY 
 15   JONES   Caitlin      HAVERSTOCK 
 16   HARRIS   Fiona      HARROGATE 
 17   GOODLASS   Molly      BRIDLINGTON BLADES F.C 
 18   KETTLE   Gabriela      TEAM MELIA 
 19   TOWNSEND   Sophie      WELLINGTON SWORDS 
 20   RUSSELL   Charlotte Iona      MALVERN 
 21   EVANS   Ali      WEST FIFE FENCING CLUB 
 22   DUFFUS   Amy      DUNDEE UNIVERSITY 
 23   GOURLEY   Sarah Jane      NEWCASTLE FENCING CLUB 
 24   GUNDRY   Jessica      WELLINGTON SWORDS 
 25   DULAC   Emma      ESCRIME ACADEMY 
 26   PIPES   Laura      HARROGATE 
 27   FREWIN   Gemma      REDHILL AND REIGATE 
 28   BISSETT   Christiana      BELLAHOUSTON FENCING CLUB 
 29   MACKINLAY   Mariella      REDHILL AND REIGATE 
 30   LAMB   Fawn      MALVERN 
 31   GALTREY   Jodie      HARROGATE 
 32   SUMMERS   Georgina      MALVERN 
 33   GRIFFIN   Katy Ruth      REDHILL AND REIGATE 
 34   GREETHAM   Sadie      HARROGATE 
 35   JOWSEY   Molly      SKIPTON 
 36   NESBITT   Hannah      NEWCASTLE FENCING CLUB 
 37   FULLER   Lydia      DUROVERNUM FC 
 38   STANIER   Lydia      OXFORD FENCING CLUB 
 39   LINDSAY   Georgina      ROOM ONE ON ONE 
 40   WARDLE   Charlotte      REDHILL AND REIGATE 
 41   WOODROW   Megan      PLYMOUTH FENCING CLUB 
 42   SMITH   Elizabeth      STOURPORT 
 43   DWORKIN   Sasha      ACTIV8 
 44   SUMERAY   Jasmine      HEADINGTON FENCING CLUB 
 45   BOWERS   Jacquelynne      SALLE ETON FENCING CLUB 
 46   LAMBERT   Justine      KINGS SCHOOL CANTERBURY 
 47   IRWIN   Ellie      REDHILL AND REIGATE 
 48   DOUGLAS   Rebecca      SALLE ETON FENCING CLUB 
 49   BRIFAUT   Charity      PLYMOUTH FENCING CLUB 
 49   HALLER   Olivia      ESCRIME ACADEMY 
 51   RAWLINS   Katie      DDRAIG WERN 
 52   HAMZAOUI   Nour      ESCRIME ACADEMY 
 53   PIPES   Georgia      HARROGATE 
 54   CRANK   Tara      TIGER SWORDS 
 55   JAMES   Martha      DDRAIG WERN 
 56   MISSELBROOK   Hayley      REDHILL AND REIGATE 
 57   MACKAY   Arran      BAKEWELL FENCING CLUB 
 57   MANUEL   Venetia      MILLFIELD SCHOOL 
 59   ROSS   Fiona Anne      ALDERSHOT FENCING CLUB 
 59   DE BONO   Isabel      FIGHTING FIT FENCING CLUB 
 59   STEAD   Imogen      WINGERWORTH FENCING CLUB 
 62   KERR   Ailie      PLYMOUTH FENCING CLUB 
 63   WALSH   Hannah      UA 
 64   BUDDEN   Grace      PLYMOUTH FENCING CLUB 
 65   DAVIES-GREGORY   Katie      PLYMOUTH FENCING CLUB 
 66   KLOOS   Georgina      MILLFIELD SCHOOL 
 67   ROTHWELL   Beth      RIVINGTON PARK 
 68   VINEBERG   Jennifer      NEWCASTLE FENCING CLUB 
 69   BLACKWOOD   Eleanor      ACTIV8 

 
Document Engarde - 02/10/2011 18:13:01