Girls' Cadet Epee
Leon Paul BSC Cadet Epee
Leon Paul Fencing Centre
Saturday 11th October 2014

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   SIMMS-LYMN   Tia   100465   JAM   PLYMOUTH 
 2   LAWSON   Danielle   111517   GBR   RGS WORCESTER 
 3   PLANT   Bethan   103900   GBR   MILLFIELD 
 3   WAKEFIELD   Rebecca   117776   GBR   HEREFORDSHIRE 
 5   JOHNSON   Kerrie   116671   IRL   PLYMOUTH 
 6   HIDE   Victoria   106938   GBR   TEAM NEWCASTLE 
 7   BRYSON   Kerenza   117299   GBR   PLYMOUTH 
 8   HIND   Ellie   102270   GBR   TEAM NEWCASTLE 
 9   SUMMERS   Charlotte   103699   GBR   MALVERN 
 10   GRIMSHAW   Rose   110984   GBR   STOCKPORT 
 11   WOODHOUSE   Eliza   112905   GBR   MALVERN 
 12   BISHOP   Catherine   10422   GBR   PLYMOUTH 
 13   SHEFFIELD   Laura   113388   GBR   BRIXTON 
 14   POWELL   Alexandra   103949   GBR   TEAM MELIA 
 15   SHEFFIELD   Helen   113389   GBR   BRIXTON 
 16   SPICE   Sarah   105437   GBR   CLFS 
 17   HIDE   Amelia   106937   GBR   TEAM NEWCASTLE 
 18   HAMILTON   Chloe   112192   GBR   PLYMOUTH 
 19   HEAPS   Jasmine   116364   GBR   LANCASHIRE SWORD 
 20   MCCORMACK   Amelia   117564   GBR   OPS EPEE CLUB 
 21   PALANO   Elena   118535   GBR   KNIGHTSBRIDGE FENCING CLUB 
 22   KNOWLES   Katie   119400   GBR   ABERDEEN CITY FENCING CLUB 
 23   LACHINA   Veronika   124297   GBR   ST PAULS LONDON 
 24   BERRY   Olivia   104318   GBR   ESCRIME ACADEMY 
 25   DE LIEDEKERKE   Larissa   101057   GBR   ESCRIME ACADEMY 
 26   HARVIE   Eleanor   118835   GBR   CRAWLEY SWORDS 
 27   HORNBY   Odette   109122   GBR   MALVERN 
 28   JEAL   Anna   110496   GBR   HARROGATE 
 29   HARVEY   Sarah   110016   GBR   TEAM NEWCASTLE 
 30   OIEN   Jacqueline   117257   GBR   HAVERSTOCK 
 31   BUDDEN   Grace   116729   GBR   PLYMOUTH 
 32   PARMAR   Ellie   114262   GBR   REDHILL & REIGATE 
 33   BROWN   Madeleine   114536   GBR   LASZLOS 
 34   POPLAWSKA   Agata   101526   POL   TSCA SWORDS 
 35   DUTHEIL   Guenola   100740   GBR   ESCRIME ACADEMY 
 36   LEVER   Rachael   117255   GBR   OPS EPEE CLUB 
 37   WINAND   Eleana   119159   GBR   BRENTWOOD SCHOOL 
 38   FARMANFARMAIAN   Ariana   113964   GBR   BRIXTON 
 39   HAYNES   Georgia   111625   GBR   HARROGATE 
 40   AL-WAGGA   Yasmin   119726   GBR   BATH SWORD CLUB 
 41   TAYLOR   Eleanor   118105   GBR   OPS EPEE CLUB 
 42   SHEATH   Ekaterina   120539   GBR   CLUB ESCRIME WINCHESTER 
 43   WATKINS   Abigail   120445   GBR   MALVERN 
 44   EVANS   Harriet   119322   GBR   BRENTWOOD SCHOOL 
 45   STEWART   Alex   115690   GBR   WEST FIFE FENCING CLUB 
 46   KIPIANI   Anastasia      GBR   BRIXTON 
 47   EDWARDS   Alys   104544   GBR   REDHILL & REIGATE 
 47   JEAL   Laura   112180   GBR   HARROGATE 
 49   PARSONS   Katie-May   119068   GBR   MILLFIELD 
 50   GORDON   Emma   112048   GBR   CARDIFF 
 51   DUDLEY   Amelia   123451   GBR   BISHOP CHALLONER 
 52   WILLIAMS   Charlotte   124637   GBR   READING FENCING CLUB 
 53   PRITCHARD   Eleanor   119153   GBR   BRENTWOOD SCHOOL 
 54   FOSU   Yasmin   111741   GHA   MILLFIELD 

 
Document Engarde - 11/10/2014 17:01:14