British Youth Championships 2014
Under 18 Boys Foil
English Institute of Sport, Sheffield
Saturday 3rd May 2014

      Tableau of 32

    Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
 BROWN Stephen   NORTHERN IRELAND  
          BROWN Stephen 
32   HILL Michael   JERSEY     15/6
            BROWN Stephen 
17   LIMA Nik   LONDON          15/1
          CLARKE Blaine      
16   CLARKE Blaine   EAST MIDLANDS     15/12     
              BROWN Stephen 
 PRIESTLY Ben   WEST MIDLANDS            15/13
          PRIESTLY Ben           
24   DAVENPORT Adam   SOUTH WEST     15/4          
            PRIESTLY Ben      
25   FREEMAN-BIRCH Warren   SOUTH EAST          15/14     
          SPENCER-TAYLOR Alex        
 SPENCER-TAYLOR Alex   YORKSHIRE     15/7       
                BROWN Stephen 
 O'HARA Oscar   SOUTH EAST              15/7
          O'HARA Oscar             
28   KILFORD Nicholas   SOUTHERN     15/6            
            O'HARA Oscar           
21   IDZIASZCZYK Peter   WALES          15/13          
          WADDINGTON Oliver                
12   WADDINGTON Oliver   YORKSHIRE     15/4               
              MULCAHY Isaac      
13   ROSE James   EASTERN            15/9     
          ROSE James             
20   FRAY Edmund   EAST MIDLANDS     156/0            
            MULCAHY Isaac        
29   MULCAHY Isaac   SOUTH WEST          15/14       
          MULCAHY Isaac          
 BERNSTEIN Richard   JERSEY     15/10         
                  BROWN Stephen 
 FEASTER John   WEST MIDLANDS                15/14
          FEASTER John          
30   GWYNNE Kris   NORTHERN IRELAND     15/5         
            FEASTER John        
19   RUSSELL Iain   SCOTLAND CENTRAL          15/5       
          RUSSELL Iain             
14   JOY James   LONDON     15/9            
              FEASTER John      
11   PARSONS Thomas   EASTERN            15/12     
          PARSONS Thomas                
22   MALLOCH BROWN George   SOUTHERN     15/11               
            SADEGHPOOR Etienne           
27   STEENBERGEN-COCKERTON Hector   SOUTHERN          15/3          
          SADEGHPOOR Etienne             
 SADEGHPOOR Etienne   SCOTLAND CENTRAL     15/7            
                FEASTER John 
 LOZOVIK Alan   EASTERN              15/11
          LOZOVIK Alan        
26   MAHY Jacob   GUERNSEY     15/6       
            LOZOVIK Alan      
23   RIDSDALE Ethan   WALES          15/12     
          RIDSDALE Ethan           
10   DOHERTY Nathan   YORKSHIRE     15/11          
              LOZOVIK Alan 
15   REES Luke   EAST MIDLANDS            15/14
          SAVILLE-FERGUSON Comrie      
18   SAVILLE-FERGUSON Comrie   SCOTLAND EAST     15/14     
            KOUDOU Michael 
31   KOCAN Hugh   WALES          15/11
          KOUDOU Michael 
 KOUDOU Michael   EASTERN     15/4

 
Document engarde-escrime - 04/05/2014 12:04:52
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently