British Youth Championship 2014
BYC Under 12 Boys Foil 2014

      Tableau of 32

    Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
 TAN Gerald   LONDON  
          TAN Gerald 
32   SWAINSON Owen   WALES     10/3
            TAN Gerald 
17   SOYOYE Caspar   LONDON          10/3
          SOYOYE Caspar      
16   MCMULLAN Finn   NORTHERN IRELAND     10/8     
              BAIGNERES Jean-Baptiste 
 LONSDALE William   YORKSHIRE            10/3
          GIBSON Harry           
24   GIBSON Harry   NORTH WEST     10/5          
            BAIGNERES Jean-Baptiste      
25   GRAY Harry   SOUTH EAST          10/3     
          BAIGNERES Jean-Baptiste        
 BAIGNERES Jean-Baptiste   LONDON     10/6       
                BAIGNERES Jean-Baptiste 
 KUBA Vencel   SOUTH EAST              8/7
          KUBA Vencel             
28   GRAHAM Finlay   EASTERN     10/9            
            JARVIE Lachlan           
21   ALFORD Oliver   WEST MIDLANDS          9/7          
          JARVIE Lachlan                
12   JARVIE Lachlan   SOUTH EAST     10/7               
              JARVIE Lachlan      
13   RHYS POLLITT Rafael   SOUTHERN            6/3     
          KELSEY Ryan             
20   KELSEY Ryan   WEST MIDLANDS     10/4            
            KELSEY Ryan        
29   MOORE James Edward   NORTH WEST          10/0       
          WILLS George          
 WILLS George   LONDON     10/9         
                  BAIGNERES Jean-Baptiste 
 HOME Alex   NORTH WEST                10/1
          HOME Alex          
30   DANIEL Dylan   EASTERN     10/4         
            MALGARI Massimiliano        
19   HOUGHTON Benjamin   NORTH WEST          10/3       
          MALGARI Massimiliano             
14   MALGARI Massimiliano   LONDON     10/7            
              ASHFORTH Myles      
11   PURDY Ted   SOUTH EAST            10/9     
          BRIGGS Jamie                
22   BRIGGS Jamie   SOUTH EAST     10/7               
            ASHFORTH Myles           
27   WATERFIELD Jorge   SOUTH WEST          10/3          
          ASHFORTH Myles             
 ASHFORTH Myles   EASTERN     10/8            
                ASHFORTH Myles 
 KEMP Robert   YORKSHIRE              10/5
          EVGENEV Mark        
26   EVGENEV Mark   LONDON     10/9       
            BRADIE Angus      
23   BLAIR Sam   YORKSHIRE          10/1     
          BRADIE Angus           
10   BRADIE Angus   SCOTLAND EAST     10/0          
              GENIESER George 
15   WALPOLE Josh   EASTERN            10/7
          WALPOLE Josh      
18   BRUIJN-YARD Rudi   SOUTH EAST     8/7     
            GENIESER George 
31   MCKINLAY Sam   LONDON          10/8
          GENIESER George 
 GENIESER George   LONDON     10/4

 
Document engarde-escrime - 05/05/2014 16:22:30
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently