British Youth Championships
Under 14 Boys Sabre
5th May 2014 - EIS Sheffield

      Tableau of 32

    Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
 HOLDSWORTH Bertie   SOUTH WEST  
          HOLDSWORTH Bertie 
32   WEBB Francis   WALES     15/5
            HOLDSWORTH Bertie 
17   HAYNES Luke   SOUTH WEST          15/7
          WOODLAND Thomas      
16   WOODLAND Thomas   WEST MIDLANDS     15/12     
              HOLDSWORTH Bertie 
 JENKINS William   WEST MIDLANDS            15/5
          JENKINS William           
24   BENNETT Tolland   SOUTHERN     15/13          
            ALVARES-PEREZ Mark      
25   KAVANAGH Gwydion   WALES          15/12     
          ALVARES-PEREZ Mark        
 ALVARES-PEREZ Mark   SCOTLAND CENTRAL     15/4       
                HOLDSWORTH Bertie 
 HALLIWELL Barnaby   WEST MIDLANDS              15/9
          HALLIWELL Barnaby             
28   FLORENCE Ru   WALES     15/2            
            HALLIWELL Barnaby           
21   LINDSAY Benjamin   LONDON          15/5          
          LINDSAY Benjamin                
12   ZAKY Osca   SOUTH WEST     15/4               
              HALLIWELL Barnaby      
13   WESTHEAD Daniel   NORTH WEST            15/14     
          KLEIN Zachary             
20   KLEIN Zachary   LONDON     15/7            
            EDWARDS James        
29   RICARD Jules   LONDON          15/11       
          EDWARDS James          
 EDWARDS James   NORTH WEST     15/9         
                  HOLDSWORTH Bertie 
 POCKNELL Joe   WEST MIDLANDS                15/9
          POCKNELL Joe          
30   KINCAID James   SOUTH WEST     15/0         
            POCKNELL Joe        
19   JOLLEY William   WALES          15/6       
          JOLLEY William             
14   KAROUZIS Kyriacos   EASTERN     15/7            
              MCLELLAN Sam      
11   MCLELLAN Sam   SCOTLAND CENTRAL            15/14     
          MCLELLAN Sam                
22   WATT Archie   WEST MIDLANDS     15/13               
            MCLELLAN Sam           
27   OMOBORIOWO Mark   LONDON          15/13          
          THORNLEY Drew             
 THORNLEY Drew   NORTH WEST     15/7            
                MCLELLAN Sam 
 PEASE Matthew   LONDON              15/13
          PEASE Matthew        
26   FOSTER Alex   SOUTH WEST     15/12       
            PEASE Matthew      
23   ACHKAR Lucas   LONDON          15/14     
          ACHKAR Lucas           
10   WOOD Richard   WEST MIDLANDS     15/12          
              PEASE Matthew 
15   LE MAITRE Alex   GUERNSEY            15/3
          CARTER Toby      
18   CARTER Toby   SCOTLAND CENTRAL     15/3     
            BOORNE Samuel 
31   TWINE Daniel   EASTERN          15/13
          BOORNE Samuel 
 BOORNE Samuel   SOUTH WEST     15/8

 
Document engarde-escrime - 05/05/2014 18:29:35
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently