British Youth Championships 2014
Under 14 Girls Sabre
English Institiute of Sport, Sheffield
Saturday 3rd May 2014

Ranking at the end of the poules

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   FASHOKUN   Maia   SOUTH WEST   1.000   22   30   qualifier 
 2   MOFFAT   Lizzie   WEST MIDLANDS   1.000   21   30   qualifier 
 3   O'REILLY   Hannah   SOUTH EAST   1.000   16   30   qualifier 
 4   POTTER   Sophia   WEST MIDLANDS   0.833   19   28   qualifier 
 5   YANG   Lumeng   LONDON   0.833   16   27   qualifier 
 6   FOSU   Yasmine   SOUTH WEST   0.833   15   27   qualifier 
 7   ADAMS   Katherine   NORTH WEST   0.833   14   28   qualifier 
 8   GRIMSHAW   Grace   NORTH WEST   0.833   12   29   qualifier 
 9   CLARKE   Imogen   WEST MIDLANDS   0.833   12   28   qualifier 
 9   WARE   Megan   WALES   0.833   12   28   qualifier 
 11   HASLEGRAVE   Phoebe   WEST MIDLANDS   0.667   12   27   qualifier 
 12   MANSON   Lucie   LONDON   0.667   9   26   qualifier 
 13   PHENNAH   Stephanie Elizabeth   WALES   0.667   9   25   qualifier 
 14   WOOD   Molly   SOUTH WEST   0.667   8   28   qualifier 
 15   BULMER   Jennika   SOUTH EAST   0.667   8   27   qualifier 
 16   MICHEL   Zoe   EASTERN   0.667   8   23   qualifier 
 17   DUNGAY   Katrina   SCOTLAND CENTRAL   0.667   6   22   qualifier 
 18   TIMMINS   Georgia   SOUTH WEST   0.667   5   25   qualifier 
 19   YANG   Sophia   LONDON   0.667   3   22   qualifier 
 20   TAYLOR   Beth   NORTHERN IRELAND   0.500   1   23   qualifier 
 21   GRAY   Cushla   WALES   0.500   -1   22   qualifier 
 22   LOUIS   Avery   LONDON   0.500   -2   21   qualifier 
 23   DUNN   Olivia   NORTH WEST   0.500   -5   19   qualifier 
 24   DUNHAM   Anna   EASTERN   0.500   -7   20   qualifier 
 25   BAYRAMOVA   Elizaveta   EAST MIDLANDS   0.500   -7   16   qualifier 
 26   EASTWOOD   Annabel   SOUTH WEST   0.333   -1   23   qualifier 
 27   RODDA   Keely   SOUTH WEST   0.333   -1   22   qualifier 
 28   THOMSON   Catriona   SCOTLAND WEST   0.333   -5   19   qualifier 
 29   STUBBERFIELD   Gabriella   SOUTH EAST   0.333   -5   17   qualifier 
 30   BERGNE   Celeste   LONDON   0.333   -8   19   qualifier 
 31   HUGHES   Kathryn   SOUTHERN   0.333   -9   16   qualifier 
 32   LE FEUVRE   Alice   JERSEY   0.333   -11   11   qualifier 
 33   MAZZONI   Gabby   EASTERN   0.167   -9   16   qualifier 
 34   KHAN   Zahra   LONDON   0.167   -11   18   qualifier 
 35   HEDGCOCK   Loveday   SOUTH WEST   0.167   -11   17   qualifier 
 35   GRANT   Lucy   SCOTLAND CENTRAL   0.167   -11   17   qualifier 
 37   CORMICAN   Ciara   NORTHERN IRELAND   0.167   -15   10   qualifier 
 38   SHAKESPEARE   Hannah   WEST MIDLANDS   0.000   -14   16   qualifier 
 39   DAVIES   Lauren   NORTH WEST   0.000   -20   10   qualifier 
 40   MCDONALD-CURRY   Caitlin   WALES   0.000   -23   7   qualifier 
 41   ALDERSON   Eliska   EASTERN   0.000   -25   5   qualifier 
 42   BLACKMORE   Phoebe   SOUTHERN   0.000   -27   3   qualifier 

 
Document engarde-escrime - 04/05/2014 09:47:54
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently