Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   GLADDISH   Laura      SOUTH EAST   6/6   24   30   qualifier 
 2   CHART   Maria      SOUTH WEST   5/5   22   25   qualifier 
 3   ANIL   Shreya      WEST MIDLANDS   5/5   20   25   qualifier 
 3   TURNBULL   Isabel      SOUTH EAST   5/5   20   25   qualifier 
 5   CORBY   Jessica      SCOTLAND CENTRAL   5/5   18   25   qualifier 
 6   BLACK   Gabrielle      LONDON   5/5   17   25   qualifier 
 7   INGOLDSBY   Rebecca      SOUTH WEST   5/6   14   25   qualifier 
 8   HUTTON   Daisy      SOUTH EAST   4/5   15   24   qualifier 
 9   HEEPS   Katie      SCOTLAND CENTRAL   4/5   11   23   qualifier 
 10   MORGAN   Eleanor      EASTERN   4/5   10   21   qualifier 
 11   BUTLIN   Olivia      EASTERN   4/6   7   24   qualifier 
 12   WYATT   Layla      SOUTH WEST   3/5   8   20   qualifier 
 12   HAYWARD-BROWN   Magdalene      SOUTH WEST   3/5   8   20   qualifier 
 14   HALLIWELL   Chloe      WEST MIDLANDS   3/5   6   21   qualifier 
 15   STEVENS   Miranda      SOUTH EAST   3/5   6   19   qualifier 
 16   FOSTER   Charlotte      EASTERN   3/5   3   20   qualifier 
 17   LEE   Bronwen      WALES   3/5   2   19   qualifier 
 18   STANDISH   Madeleine      SOUTH WEST   3/5   2   17   qualifier 
 19   BAXTER   Natasha      YORKSHIRE   3/6   -6   16   qualifier 
 20   PLANT   Bethan      SOUTH WEST   2/5   0   17   qualifier 
 21   EDWARDS   Asha      NORTH EAST   2/5   -5   15   qualifier 
 22   WEBB   Georgia      NORTH EAST   2/5   -6   14   qualifier 
 23   COLES   Sophie      EASTERN   2/5   -6   12   qualifier 
 24   BANKS   Becki      NORTH WEST   2/5   -7   13   qualifier 
 25   YOTSAPHON   Thanaphon      SOUTH WEST   2/5   -8   14   qualifier 
 26   NIGHTINGALE   Ella      NORTH WEST   2/6   -4   19   qualifier 
 27   HILL   Charlotte      YORKSHIRE   1/5   -8   14   qualifier 
 28   ELSEGOOD   Molly      EASTERN   1/5   -11   9   qualifier 
 29   TAYLOR   Louise      NORTH WEST   1/5   -12   10   qualifier 
 30   TILLOTSON   Rachel      SOUTH EAST   1/5   -16   8   qualifier 
 30   CHAMBERS   Cara      YORKSHIRE   1/5   -16   8   qualifier 
 32   DIXON   Charlotte      WEST MIDLANDS   1/6   -14   11   qualifier 
 33   WILSON   Sarah      SOUTH EAST   0/5   -16   9   qualifier 
 34   STEED   Niamh      YORKSHIRE   0/5   -17   8   qualifier 
 35   DUGGAN   Lauren      NORTH WEST   0/5   -19   6   qualifier 
 36   HYDER   Afrah      SOUTHERN   0/6   -21   9   qualifier 
 37   CAMPBELL   Emma      NORTHERN IRELAND   0/5   -21   4   qualifier 

 
Document Engarde - 05/05/2013 09:45:33