British Youth Championships
Under 18 Boys Sabre
4th May 2014 - EIS Sheffield

      Tableau of 32

    Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
 WEBB Jj   SOUTH EAST  
          WEBB Jj 
32   DOBEL-OBER Lucien   EAST MIDLANDS     15/3
            WEBB Jj 
17   REDBURN Samuel   SOUTH EAST          15/5
          CAFFREY Patrick      
16   CAFFREY Patrick   SOUTHERN     15/14     
              WEBB Jj 
 FLORENCE Isaac   WALES            15/8
          FLORENCE Isaac           
24   RIZVI Thomas   SOUTHERN     15/6          
            EDMUNDSON Jack      
25   FOSTER-POWELL Harry   SOUTH EAST          15/10     
          EDMUNDSON Jack        
 EDMUNDSON Jack   SOUTH EAST     15/10       
                WEBB Jj 
 FOTHERBY James   SOUTHERN              15/4
          FOTHERBY James             
28   SPENCER-TAYLOR Alex   YORKSHIRE     15/4            
            FOTHERBY James           
21   FLYNN Fionn   NORTHERN IRELAND          15/10          
          SLATER Laurence                
12   SLATER Laurence   NORTHERN IRELAND     15/10               
              DACEY Simon      
13   VILJOEN Ross   WEST MIDLANDS            15/5     
          VILJOEN Ross             
20   NEHAUL David   YORKSHIRE     15/6            
            DACEY Simon        
29   OAKEY Daniel   YORKSHIRE          15/8       
          DACEY Simon          
 DACEY Simon   SOUTH EAST     15/3         
                  WEBB Jj 
 POTTER Nathan   WALES                15/12
          POTTER Nathan          
30   WARWICK Ben   EAST MIDLANDS     15/2         
            POTTER Nathan        
19   BARKER Christopher   WALES          15/6       
          BERNSTEIN Richard             
14   BERNSTEIN Richard   JERSEY     15/5            
              POTTER Nathan      
11   WALWYN Nathanael   JERSEY            15/10     
          BOTLEY Pelham                
22   BOTLEY Pelham   SOUTH EAST     15/8               
            BOTLEY Pelham           
27   FINDLAY-SMITH Louis   SOUTH WEST          15/14          
          LINDLEY Thomas             
 LINDLEY Thomas   NORTH WEST     15/4            
                HALLIWELL William 
 REN Ethan T   WALES              15/10
          REN Ethan T        
26   BLACKMORE Noah   SOUTHERN     15/8       
            REN Ethan T      
23   GRAHAM Oliver   NORTH WEST          15/6     
          HAWKINS Philip           
10   HAWKINS Philip   EASTERN     15/12          
              HALLIWELL William 
15   TKACZYK Charles   YORKSHIRE            15/11
          LANGE SMITH Simon      
18   LANGE SMITH Simon   JERSEY     15/9     
            HALLIWELL William 
31   SANDEMAN Scott   SOUTH EAST          15/2
          HALLIWELL William 
 HALLIWELL William   WEST MIDLANDS     15/1

 
Document engarde-escrime - 04/05/2014 17:30:45
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently