British Selection Circuit
Gateshead Under 20 Women's Epee
Gateshead Leisure Centre
20th October 2013

Overall ranking

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   RADFORD   Amy      MALVERN 
 2   TURLEY   Alix      RGS WORCESTER 
 3   CLARKE   Jade      WELLINGTON SWORDS 
 3   POWELL   Elisabeth      TEAM MELIA 
 5   NESBITT   Hannah      TEAM NEWCASTLE 
 6   SIMMS-LYMN   Tia      PLYMOUTH 
 7   PLANT   Bethan      MILLFIELD 
 8   WHITFIELD   Madeleine      LASZLO'S 
 9   SUMMERS   Francesca      MALVERN 
 10   GREETHAM   Sadie      HARROGATE 
 11   GUNDRY   Jessica      TRURO 
 12   PIPES   Georgia      HARROGATE 
 13   JONES   Caitlin      HAVERSTOCK 
 14   CORMACK   Ellie      KENILWORTH SWORD 
 15   PRISE   Eilidh      SCOTTISH SALTIRES 
 16   WEBB   Georgia      LASZLO'S 
 17   BRADLEY   Ellen      WINCHESTER 
 18   RAWLINS   Katie      MALVERN 
 19   WAKEFIELD   Rebecca      MALVERN 
 20   LAWSON   Danielle      RGS WORCESTER 
 21   BRYSON   Kerenza      PLYMOUTH 
 22   MATHIEU   Beni      CHELSEA FC 
 23   HIND   Ellie      TEAM NEWCASTLE 
 24   HIDE   Victoria      TEAM NEWCASTLE 
 25   SANCHEZ-LETHEM   Sarah      BRIXTON 
 26   PHILLIPSON   Elsa      CADS 
 27   WOODHOUSE   Eliza      MALVERN 
 28   LAMBERT   Justine      KING'S SCHOOL CANTERBURY 
 29   HORNBY   Odette      MALVERN 
 30   BISHOP   Catherine      PLYMOUTH 
 31   ROBERTSON   Emma      WFFC 
 32   KNOWLES   Katie      SCOTTISH SALTIRES 
 33   GOODLASS   Molly      LEEDS UNI 
 34   MAYLE   Rebecca      SURREY UNIVERSITY 
 35   GILBERT   Keziah      TEAM NEWCASTLE 
 36   HAMILTON   Chloe      PLYMOUTH 
 37   REDIKIN   Sarah      STOCKPORT SWORD CLUB 
 38   FERM   Camilla      CHELSEA FC 
 39   HARVIE   Eleanor      CRAWLEY SWORDS 
 40   HIDE   Amelia      TEAM NEWCASTLE 
 41   JEAL   Anna      HARROGATE 
 42   HARVEY   Sarah      TEAM NEWCASTLE 
 43   PILLAGE   Kelcey      PLYMOUTH 
 44   HAMZAOUI   Nour      ESCRIME ACADEMY 
 45   VAN DER VELDE   Millicent      MILLFIELD 
 46   SMITH   Elizabeth      ABERYSTWYTH UNIVERSITY 
 47   SNELLIN   Holly      GRAVESHAM 
 48   ROGERS   Alice      PLYMOUTH 
 49   GOURLEY   Sarah      TEAM NEWCASTLE 
 50   WILLIAMS   Emma      HARROGATE 
 51   KAMP   Bride      CULLODEN FC 
 52   SWEENEY   Shannon      MARY HAWDON 
 53   PAISLEY   Aylish      HERDWICK FC 
 54   BLACKBURN   Jessica Louise      CARNOUSTIE MUSKEETS 
 55   JOHNSON   Kerrie      PLYMOUTH 
 56   ANDEME-EVUNA   Alexa      ESCRIME ACADEMY 
 57   KAMAT   Maya      WALLACE FC 
 58   MORRISON   Martha      WALLACE FC 
 59   BUDDEN   Grace      PLYMOUTH 
 60   FORTEATH   Jenny      CARNOUSTIE HIGH SCHOOL 
 61   PALLAS   Georgia      LTFC 
 62   SPENCER   Ellie      WINGERWORTH 
 63   BOYLE   Hannah      TSCA SWORDS 
 64   MCCORMACK   Amelia      OPS 
 65   POPLAWSKA   Agata      TSCA SWORDS 
 66   BRIFAUT   Charity      PLYMOUTH 
 67   DICKSON   Lauren      EDINBURGH FC 
 68   DONKIN   Natasha      SKIPTON FC 

 
Document Engarde - 20/10/2013 19:08:15